Saturday

My fresh shop on etsy and discounts / Mans jaunais veikaliņš etsy un atlaides
Two weeks ago I opened a new shop on etsy. It's a special place to sell sea treasures found by me and my family on the beach of the Baltic sea. I'm thinking of reselling some of my destash beads and other supplies. My oldest son made the banner for it similar to my other shop banners. The first page is almost filled. I try to list new stones every day. This week it was on the esty front page and now four of my beautiful pendant stones are on their way to a customer in the US. There are some discounts in this as in my other online shops: 

ZERO SHIPPING FEE FOR ADDITIONAL ITEMS FROM ANY OF MY SHOPS!
(even on Dawanda or Zibbet when purchased and payed on the same day)

10% DISCOUNT FOR RETURNING CUSTOMERS!

and a special one only in this shop:

FREE SAMPLER WITH EVERY PURCHASE!

Pirms divām nedēļām atvēru jaunu veikaliņu etsy. Tā ir īpaša vieta, kur pārdodu dārgumus, ko es un mana ģimene ir atradusi Papes jūrmalā. Domāju, ka varētu pārdot arī pērlītes un citus materiālus, kas man ir lieki. Vecākais dēls uztaisīja tam baneri līdzīgu tiem, kādi ir maniem citiem interneta veikaliņiem. Pirmā lappuse ir gandrīz piepildīta. Cenšos tajā ielikt jaunus akmeņus katru dienu. Šonedēļ tas bija uz etsy titullapas un nu jau četri no maniem skaistajiem kulonu akmeņiem ceļo pie jaunās īpašnieces uz ASV.

Šajā veikaliņā ir atlaides, tādas pašas kā citos manos interneta veikalos:

JA IEGĀDĀJATIES VAIRĀK NEKĀ VIENU PRECI NO JEBKURA MANA INTERNETA VEIKALIŅA VIENAS DIENAS LAIKĀ, MAKSĀJAT TIKAI PAR PIRMĀS PRECES PIEGĀDI!
(arī no Dawanda vai Zibbet)

PIRCĒJIEM NO LATVIJAS VISA PIEGĀDE BEZ MAKSAS!

10% ATLAIDE PIRCĒJIEM, KAS MANOS VEIKALIŅOS IEPĒRKAS ATKĀRTOTI!

Un īpaša atlaide tikai šajā veikaliņā:

BEZMAKSAS PARAUDZIŅI TIEK PIEVIENOTI KATRAM PIRKUMAM!


1 comment:

eleanors said...

Love your new shop and the ceramics. My favourite is the pumpkin:)